Paprsek

Aktuality

Sledujte nás aktuálně na facebooku.

.

Aktualizace k 25.08. 2021.

.

Povinností každého, kdo vstoupí do tělocvičny, je si umýt ruce vodou s mýdlem či použít dezinfekci svoji či tu, která je k dispozici v Paprsku.

.

Děkujeme za nošení vlastních ručníků a podložek z hygienických důvodů.

.

Na začátku lekce Vás cvičitel požádá o podpis s datumem čestného prohlášení o bezinfekčnosti. Nic víc. Není potřeba si nic tisknout, ani se ničím prokazovat.

.

Děkujeme za pochopení a Vaši spolupráci.

Snažíme se k celé situaci, která se neustále vyvíjí, přistupovat zodpovědně spolu se zdravým selským rozumem a nastavit to tak, aby to bylo zodpovědné ke všem.

..

Od září 2021 plánujeme i online cvičení pod vedením Ivany Veselé.

Do online sportovních kurzů se lze kdykoliv připojit a pro nové zájemce nabízíme i jednu nezávaznou lekci ZDARMA na vyzkoušenou.

.


.

Online angličtina šitá na míru - nabízíme individuální lekce 1:1 či malé skupiny ( maximum 4 osob ) pod vedením Ivany Veselé

.


.

I mraky na obloze časem zmizí a vysvitne slunce. Nic netrvá věčně.


.

Vánoční a novoroční pozdrav z Paprsku

Vážení a milí.

Paprskové přáníčko zní jednoduše: Žijme svůj život tak, abychom měli Vánoce každý den. Už jen pouhý úsměv je dar, kterým můžeme začít svůj den. Vždyť toho vlastně potřebujeme docela málo, abychom byli šťastní a spokojení, co myslíte? Mezi nejhodnotnější dary dnešní doby patří vděčnost, pokora, zodpovědnost, vnitřní rovnováha, respekt a umět využít sílu okamžiku a příležitosti. A to je přesně to, co Vám i přejeme do nového roku 2021.

.

Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu začne vůle docházet, tak je mu z toho nevolno. A když už je zvládat nemůže, tak je ne - mocný. Proto Vám všem přejeme i kupu vůle a zdraví.

.


.

I když nás naše životní cesta zavedla na Britské ostrovy do Anglie, kde teď převážně žijeme, snažíme se být Vám stále na blízku.

.

Děkujeme naší rodině a celému paprskovému týmu, že pokračují v našich šlépějích a rozšiřují paprsky Vzdělávacího centra Paprsek správným směrem.

 

.

Děkujeme i Vám - našim příznivcům,

kteří nám dáváte smysl pro naši práci

a poslání.

 

.

Těšíme se v Paprsku na viděnou.

S láskou Iva, Pavel a Jonáš Veselí

.


.

Pomáháme pohybem

V sobotu 26. listopadu 2016 se uskutečnila sportovně cvičební dobročinná akce v tělocvičně při ZŠ v Horním Jelení. Děkujeme za účast všem zúčastněným. Společně jsme si připomenuli, jak jsme zumbovali před pěti lety. Vybraná částka 6 572 Kč putuje k Vlastíkovi, který si s námi ve svém vozíčku také zatancoval společně se svoji maminkou. Rádi bychom také poděkovali Základní škole Horní Jelení za bezplatné pronajmutí tělocvičny.

Tato akce byla i takovým naladěním na vánoční čas, který je právě o společném soužití a síle komunity, ať to je rodina či obec, ve které žijeme.

.


.

Pískoviště pro děti

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim sponzorům: Pila Horní Jelení – pan Robert Lošťák, Mana- barvy, s.r.o. Pardubice, písek – pan Vit Eliáš a dovození písku – pan Josef Kaplan. Díky kterým jsme mohli zrealizovat pískoviště pro děti, které navštěvují Paprsek.

.