Paprsek

Aktuality

Sledujte nás aktuálně na facebooku. 

.

Aktualizace k 1.12. 2020

.

Vážení členové Paprsku,

přejeme Vám pokojný adventní čas.
Na základě všech současných pokynů a nařízení je pro nás všechny nejdůležitější si nastavit vnitřní klid a rovnováhu.
Vláda při posledním jednání nedovolila udělit cvičení ve vnitřních prostorech výjimku, aby bylo možné cvičit bez roušek. Cvičení je tedy dovoleno, ale s rouškou. Jak dospělí tak děti zažívají denně mnoho změn a výzev. I kdybychom mohli některé naše aktivity teď před Vánocemi na 3 týdny za velmi omezených podmínek zrealizovat, došli jsme k závěru, že naše činnost zůstane do konce roku 2020 přerušena a začátkem ledna uvidíme jaké budou naše kroky dál. Rádi Vaše předplacené aktivity uskutečníme v novém roce za příznivých podmínek. Ne vždy je výhrou dělat věci za každou cenu.

Přejeme Vám všem co nejpohodovější závěr roku 2020 a budeme se společně s Vámi těšit na lepší časy v novém roce 2021.
Váš paprskový tým

.

Lekce ze všech kurzů, které se neuskuteční, se přenesou na konec kurzu a kurz bude končit déle než se původně plánovalo.

 .

I mraky na obloze časem zmizí a vysvitne slunce. Nic netrvá věčně.


.

Vánoční a novoroční pozdrav z Paprsku

Vážení a milí.

Paprskové přáníčko zní jednoduše: Žijme svůj život tak, abychom měli Vánoce každý den. Už jen pouhý úsměv je dar, kterým můžeme začít svůj den. Vždyť toho vlastně potřebujeme docela málo, abychom byli šťastní a spokojení, co myslíte?  Mezi nejhodnotnější dary dnešní doby patří vděčnost, pokora, zodpovědnost, vnitřní rovnováha, respekt a umět využít sílu okamžiku a příležitosti. A to je přesně to, co Vám i přejeme do nového roku 2021.

.

Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu začne vůle docházet, tak je mu z toho nevolno. A když už je zvládat nemůže, tak je ne - mocný. Proto Vám všem přejeme i kupu vůle a zdraví.

.


.

 I když nás naše životní cesta zavedla na Britské ostrovy do Anglie, kde teď převážně žijeme, snažíme se být Vám stále na blízku.

.

Děkujeme naší rodině a celému paprskovému týmu, že pokračují v našich šlépějích a rozšiřují paprsky Vzdělávacího centra Paprsek správným směrem.

 

.

Děkujeme i Vám - našim příznivcům,

kteří nám dáváte smysl pro naši práci

a poslání.

 

.

Těšíme se v Paprsku na viděnou.

S láskou Iva, Pavel a Jonášek Veselí

.


.

Pomáháme pohybem

V sobotu 26. listopadu 2016 se uskutečnila sportovně cvičební dobročinná akce v tělocvičně při ZŠ v Horním Jelení. Děkujeme za účast všem zúčastněným.  Společně jsme si připomenuli, jak jsme zumbovali  před pěti lety.  Vybraná částka 6 572 Kč putuje k Vlastíkovi, který si s námi ve svém vozíčku také zatancoval společně se svoji maminkou. Rádi bychom také poděkovali Základní škole Horní Jelení za bezplatné pronajmutí tělocvičny.

Tato akce byla i takovým naladěním na vánoční čas, který je právě o společném soužití a síle komunity, ať to je rodina či obec, ve které žijeme.

.


.

Pískoviště pro děti

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim sponzorům: Pila Horní Jelení – pan Robert Lošťák, Mana- barvy, s.r.o. Pardubice, písek – pan Vit Eliáš a dovození písku – pan Josef Kaplan. Díky kterým jsme mohli zrealizovat pískoviště pro děti, které navštěvují Paprsek.

.