Paprsek

Aktuality

Sledujte nás aktuálně na facebooku. 

.

Aktualizace k 30.05. 2021.

Vážení paprskoví příznivci, v současné době řešíme situaci, kdy

server, který nám spravuje naše webové stránky a paprskovou emailovou adresu a rezervační systém nás blokuje a způsobuje nám komunikační nepříjemnosti. V případě že jste nám psali a my jsme se do druhého dne neozvali či jste od nás neobdrželi odpověď zavolejte nám na: 777 012 474 či napište na emailovou adresu iva.cvicitelka@seznam.cz 

Děkujeme za pochopení.

.


.

Od 30. května se na Vás již těšíme opět  v prostorách Paprsku.

.

Povinností každého, kdo vstoupí do tělocvičny, je si umýt ruce vodou s mýdlem či použít dezinfekci svoji či tu, která je k dispozici v Paprsku.

 .

- cvičíme v režimu 8 + 1 ( 8 cvičících + cvičitel )  bez roušek a respirátorů

- šatny a sprchy jsou již od 31. května přístupné

 .

Cvičení probíhá za těchto podmínekhttps://komorafitness.cz/manual-31-5-2021/?fbclid=IwAR1tS3D-hr1QqVvek2eablu09GUR8r_IuICBp578wNir52tuDltdfWe8HvE

.
Děkujeme za nošení vlastních ručníků a podložek z hygienických důvodů.

.

Na začátku lekce Vás cvičitel požádá o podpis s datumem čestného prohlášení. Nic víc. Není potřeba si nic tisknout, ani se ničím prokazovat.

.

Děkujeme za pochopení a Vaši spolupráci.

Snažíme se k celé situaci, která se neustále vyvíjí, přistupovat zodpovědně spolu se zdravým selským rozumem a nastavit to tak, aby to bylo zodpovědné ke všem.

.

Cviceni-omezeny-provoz-od-30-kvetna-2021-1

.


Nabídka příměstských paprskových táborů - léto 2021.

Primestske-letni-tabory-2021-letacek-1-1

Bohužel opět řešíme nějaké obtíže na servu, přes který rezervační systém funguje, a proto Vás pro jistotu požádáme o zaslání rezervace táboru na tuto emailovou adresu:  iva.cvicitelka@seznam.cz

.

Napište nám, prosím, o jaký tábor máte zájem, Vaše jmého a příjmení, telefon, e mail, jmého dítěte a jeho věk.

.

Děkujeme za pochopení.

.


Do online sportovních kurzů se lze kdykoliv připojit a pro nové zájemce nabízíme i jednu nezávaznou lekci ZDARMA na vyzkoušenou. Tyto kurzy cvičíme online až do konce června.

.

Nabídka online cvičení

 • Online cvičení jógového typu - neděle od 20 hodin v uzavřené ZOOM skupině.
  Kurz 12 + 1 lekce zdarma za cenu 960,- Kč ( cena 1 lekce 73 Kč )
  od 28. března do 20. června 2021
  pod vedením Ivany Veselé.
 • Online cvičení Buď fit - úterý od 18:40 hodin v uzavřené Google Meet skupině.
  Kurz 12 + 1 lekce zdarma za cenu 960,- Kč ( cena 1 lekce 73 Kč )
  od 30. března do 22. června 2021
  pod vedením Petry Burcalové a Dity Šponarové.
 • Online cvičení Buď fit - čtvrtek od 18:40 hodin v uzavřené Google Meet skupině.
  Kurz 6 + 1 lekce zdarma za cenu 480,- Kč ( cena 1 lekce 69 Kč )
  od 13. května do 24. června 2021
  pod vedením Petry Burcalové

.


.

Angličtina pro dospělé - nabízíme individuální lekce 1:1 či malé skupiny ( maximum 4 osob ) pod vedením Ivany Veselé

.


.

I mraky na obloze časem zmizí a vysvitne slunce. Nic netrvá věčně.


.

Vánoční a novoroční pozdrav z Paprsku

Vážení a milí.

Paprskové přáníčko zní jednoduše: Žijme svůj život tak, abychom měli Vánoce každý den. Už jen pouhý úsměv je dar, kterým můžeme začít svůj den. Vždyť toho vlastně potřebujeme docela málo, abychom byli šťastní a spokojení, co myslíte?  Mezi nejhodnotnější dary dnešní doby patří vděčnost, pokora, zodpovědnost, vnitřní rovnováha, respekt a umět využít sílu okamžiku a příležitosti. A to je přesně to, co Vám i přejeme do nového roku 2021.

.

Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu začne vůle docházet, tak je mu z toho nevolno. A když už je zvládat nemůže, tak je ne - mocný. Proto Vám všem přejeme i kupu vůle a zdraví.

.


.

 I když nás naše životní cesta zavedla na Britské ostrovy do Anglie, kde teď převážně žijeme, snažíme se být Vám stále na blízku.

.

Děkujeme naší rodině a celému paprskovému týmu, že pokračují v našich šlépějích a rozšiřují paprsky Vzdělávacího centra Paprsek správným směrem.

 

.

Děkujeme i Vám - našim příznivcům,

kteří nám dáváte smysl pro naši práci

a poslání.

 

.

Těšíme se v Paprsku na viděnou.

S láskou Iva, Pavel a Jonáš Veselí

.


.

Pomáháme pohybem

V sobotu 26. listopadu 2016 se uskutečnila sportovně cvičební dobročinná akce v tělocvičně při ZŠ v Horním Jelení. Děkujeme za účast všem zúčastněným.  Společně jsme si připomenuli, jak jsme zumbovali  před pěti lety.  Vybraná částka 6 572 Kč putuje k Vlastíkovi, který si s námi ve svém vozíčku také zatancoval společně se svoji maminkou. Rádi bychom také poděkovali Základní škole Horní Jelení za bezplatné pronajmutí tělocvičny.

Tato akce byla i takovým naladěním na vánoční čas, který je právě o společném soužití a síle komunity, ať to je rodina či obec, ve které žijeme.

.


.

Pískoviště pro děti

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim sponzorům: Pila Horní Jelení – pan Robert Lošťák, Mana- barvy, s.r.o. Pardubice, písek – pan Vit Eliáš a dovození písku – pan Josef Kaplan. Díky kterým jsme mohli zrealizovat pískoviště pro děti, které navštěvují Paprsek.

.