Paprsek

Aktuality

 Sledujte nás aktuálně na facebooku.

.

Aktualizace k 10.03.2024

Jemna-joga-1_2


.
Cviceni-devcat-aktualizace-1


NOVÉ TŘÍMĚSÍČNÍ KURZY - duben - červen 2024

 Sportovni-kurzy-pro-dospele-1_2.


.

Vánoční a novoroční pozdrav z Paprsku

Vážení a milí.

Ať už byl uplynulý rok jakýkoliv, chtěli bychom Vám všem popřát do toho nového roku

  • více lásky a laskavosti, protože ta je podstatou všeho
  • více pokory, vděčnosti a respektu k životu a všemu živému
  • více porozumění, toho správného pochopení a vhledu do situací, okolností a událostí, které se nám dějí. Abychom tak mohli přestat vidět sebe jako oběti vnějších okolností, ale právě naopak jako ty, co to mohou změnit.
  • více víry v sebe.  Věřme, že to, co cítíme, je správné. Že to je ta cesta, kterou se máme vydat, i když ostatní ji třeba vidí naprosto jinak.
  • více odvahy si jít za tím, co bychom si přáli. Následujme své cíle a přání, ať jsou jakákoliv.
  • hodně spokojenosti a vnitřního = duchovního naplnění, jež znamená se snažit v dnešní hektické době o to, uchovat si duševní zdraví a vnitřní rovnováhu.

.

S láskou za paprskový tým Iva a Pavel Veselí

.

Paprskové přáníčko zní jednoduše: Žijme svůj život tak, abychom měli Vánoce každý den. Už jen pouhý úsměv je dar, kterým můžeme začít svůj den. Vždyť toho vlastně potřebujeme docela málo, abychom byli šťastní a spokojení, co myslíte? Mezi nejhodnotnější dary dnešní doby patří vděčnost, pokora, zodpovědnost, vnitřní rovnováha, respekt a umět využít sílu okamžiku a příležitosti. A to je přesně to, co Vám i přejeme do nového roku.

.

Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu začne vůle docházet, tak je mu z toho nevolno. A když už je zvládat nemůže, tak je ne - mocný. Proto Vám všem přejeme i kupu vůle a zdraví.

.


.

Pomáháme pohybem

V sobotu 26. listopadu 2016 se uskutečnila sportovně cvičební dobročinná akce v tělocvičně při ZŠ v Horním Jelení. Děkujeme za účast všem zúčastněným. Společně jsme si připomenuli, jak jsme zumbovali před pěti lety. Vybraná částka 6 572 Kč putuje k Vlastíkovi, který si s námi ve svém vozíčku také zatancoval společně se svoji maminkou. Rádi bychom také poděkovali Základní škole Horní Jelení za bezplatné pronajmutí tělocvičny.

Tato akce byla i takovým naladěním na vánoční čas, který je právě o společném soužití a síle komunity, ať to je rodina či obec, ve které žijeme.

.


.

Pískoviště pro děti

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim sponzorům: Pila Horní Jelení – pan Robert Lošťák, Mana- barvy, s.r.o. Pardubice, písek – pan Vit Eliáš a dovození písku – pan Josef Kaplan. Díky kterým jsme mohli zrealizovat pískoviště pro děti, které navštěvují Paprsek.

.