Paprsek

Aktuality

Sledujte nás aktuálně na facebooku. 

.

Vážení naši členové, cvičenci, studenti, návštěvníci Paprsku.

.

v reakci na vyhlášení mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví  od čtvrtka 10. 9. 2020 o povinném nošení roušky (zakrytí nosu a úst) ve všech vnitřních prostorách všech budov budeme v Paprsku fungovat tímto způsobem:

.

V multifunkční učebně probíhají všechny sportovní a vzdělávací aktivity bez roušek . V ostatních vnitřních prostorách Vás požádáme o nošení roušek.

.

Dezinfekce pro veřejnost je na stolečku na pravé straně před vstupem do multifunkční místnosti.

Dále se budeme snažit zachovávat odstupy a dezinfekci v rámci každodenního pravidelného úklidu.

Povinné mytí rukou před zahájením a po celkovém ukončení aktivity je nutností.

 

Ideálně v rámci cvičebních hodin přijďte už ve sportovním oblečení a s vlastní cvičební podložkou a ručníkem.

Do vstupní chodby a šatny, prosím, vstupujte při předávání dětí, jen pokud to je nutné.

.

Při všem aktivitách bude používána vzduchotechnika se samostatným přívodem a odtahem vzduchu, a proto bude v multifunkční učebně zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu.

.

Děkujeme za Vaši spolupráci, pochopení a vzájemný respekt.

Věřím, že společným zodpovědným chováním to zvládneme.

Váš paprskový tým

.


Otevrene-cv-hodiny-od-zari-2020-1_2

.

Do jednotlivých lekcí doporučujeme si své místo rezervovat přes rezervační systém na našich webových stránkách, emailem info@centrumpaprsek.cz či telefonicky 777 012 474.

...


.

Vánoční a novoroční pozdrav z Paprsku

Vážení a milí.

Paprskové přáníčko zní jednoduše: Žijme svůj život tak, abychom měli Vánoce každý den. Už jen pouhý úsměv je dar, kterým můžeme začít svůj den. Vždyť toho vlastně potřebujeme docela málo, abychom byli šťastní a spokojení, co myslíte?  Mezi nejhodnotnější dary dnešní doby patří vděčnost, pokora, zodpovědnost, vnitřní rovnováha, respekt a umět využít sílu okamžiku a příležitosti. A to je přesně to, co Vám i přejeme do nového roku 2020.

.

Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu začne vůle docházet, tak je mu z toho nevolno. A když už je zvládat nemůže, tak je ne - mocný. Proto Vám všem přejeme i kupu vůle a zdraví.

.


.

 I když nás naše životní cesta zavedla na Britské ostrovy do Anglie, kde teď převážně žijeme, snažíme se být Vám stále na blízku.

.

Děkujeme naší rodině,Verče, Péťe, Ditě, Gabče, Zuzce, Lucce, Evče, Lenče, Janče, Šárce a Olince za to, že pokračují v našich šlépějích a rozšiřují paprsky Vzdělávacího centra Paprsek správným směrem.

 

.

Děkujeme i Vám - našim příznivcům,

kteří nám dáváte smysl pro naši práci

a poslání.

 

.

Těšíme se v Paprsku na viděnou.

S láskou Iva, Pavel a Jonášek Veselí

.


.

Pomáháme pohybem

V sobotu 26. listopadu 2016 se uskutečnila sportovně cvičební dobročinná akce v tělocvičně při ZŠ v Horním Jelení. Děkujeme za účast všem zúčastněným.  Společně jsme si připomenuli, jak jsme zumbovali  před pěti lety.  Vybraná částka 6 572 Kč putuje k Vlastíkovi, který si s námi ve svém vozíčku také zatancoval společně se svoji maminkou. Rádi bychom také poděkovali Základní škole Horní Jelení za bezplatné pronajmutí tělocvičny.

Tato akce byla i takovým naladěním na vánoční čas, který je právě o společném soužití a síle komunity, ať to je rodina či obec, ve které žijeme.

.


.

Pískoviště pro děti

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim sponzorům: Pila Horní Jelení – pan Robert Lošťák, Mana- barvy, s.r.o. Pardubice, písek – pan Vit Eliáš a dovození písku – pan Josef Kaplan. Díky kterým jsme mohli zrealizovat pískoviště pro děti, které navštěvují Paprsek.

.