Paprsek

Aktuality

ledujte nás aktuálně na facebooku. 

.

Prazdninove-cviceni-srpen-2020-letacek-1

Rezervační systém pro otevřené prázdninové cvičební hodiny

.


Primestske-letni-tabory-2020-letacek-1_2
.

Více informací na tomto odkaze: Příměstské tábory 2020 

.


..

Informace pro účastníky kurzů

Buď fit, powerjogy, zdravých zad, fitness jógy a zdravých zad.

.

Jak to je s Vaším kurzovným z nedokončeného tříměsíčního kurzu?

Úterní Buď fit a Powerjoga, páteční Buď fit a nedělní Zdravá záda   – zbývají 2 lekce

čtvrteční Buď fit a Powerjoga – zbývá 1 lekce

středeční kurz Fitness jogy – zbývá 7 lekcí

čtvrteční kurz Začni s námi cvičit – zbývá 9 lekcí

-          do těchto nevybraných lekcí je započítána i náhradní lekce zdarma, se kterou jste si kurz kupovali

Tyto lekce máte možnost si prostřednictvím otevřených cvičebních  hodin takto vybrat až do konce srpna 2020.

Do jednotlivých lekcí bude potřeba si své místo rezervovat přes rezervační systém na našich webových stránkách, emailem info@centrumpaprsek.cz či telefonicky 777 012 474.

...


.

Vánoční a novoroční pozdrav z Paprsku

Vážení a milí.

Paprskové přáníčko zní jednoduše: Žijme svůj život tak, abychom měli Vánoce každý den. Už jen pouhý úsměv je dar, kterým můžeme začít svůj den. Vždyť toho vlastně potřebujeme docela málo, abychom byli šťastní a spokojení, co myslíte?  Mezi nejhodnotnější dary dnešní doby patří vděčnost, pokora, zodpovědnost, vnitřní rovnováha, respekt a umět využít sílu okamžiku a příležitosti. A to je přesně to, co Vám i přejeme do nového roku 2020.

.

Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu začne vůle docházet, tak je mu z toho nevolno. A když už je zvládat nemůže, tak je ne - mocný. Proto Vám všem přejeme i kupu vůle a zdraví.

.


.

 I když nás naše životní cesta zavedla na Britské ostrovy do Anglie, kde teď převážně žijeme, snažíme se být Vám stále na blízku.

.

Děkujeme naší rodině,Verče, Péťe, Ditě, Gabče, Zuzce, Lucce, Evče, Lenče, Janče, Šárce a Olince za to, že pokračují v našich šlépějích a rozšiřují paprsky Vzdělávacího centra Paprsek správným směrem.

 

.

Děkujeme i Vám - našim příznivcům,

kteří nám dáváte smysl pro naši práci

a poslání.

 

.

Těšíme se v Paprsku na viděnou.

S láskou Iva, Pavel a Jonášek Veselí

.


.

Pomáháme pohybem

V sobotu 26. listopadu 2016 se uskutečnila sportovně cvičební dobročinná akce v tělocvičně při ZŠ v Horním Jelení. Děkujeme za účast všem zúčastněným.  Společně jsme si připomenuli, jak jsme zumbovali  před pěti lety.  Vybraná částka 6 572 Kč putuje k Vlastíkovi, který si s námi ve svém vozíčku také zatancoval společně se svoji maminkou. Rádi bychom také poděkovali Základní škole Horní Jelení za bezplatné pronajmutí tělocvičny.

Tato akce byla i takovým naladěním na vánoční čas, který je právě o společném soužití a síle komunity, ať to je rodina či obec, ve které žijeme.

.


.

Pískoviště pro děti

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim sponzorům: Pila Horní Jelení – pan Robert Lošťák, Mana- barvy, s.r.o. Pardubice, písek – pan Vit Eliáš a dovození písku – pan Josef Kaplan. Díky kterým jsme mohli zrealizovat pískoviště pro děti, které navštěvují Paprsek.

.